SME v škole

Vzdelávací projekt pre žiakov základných škôl a študentov gymnázií a stredných škôl.

Pani učiteľka Dupľáková zareagovala na výzvu denníka SME a projekt sme získali. A tak aj tento školský rok sme sa zapojili do projektu SME V ŠKOLE, ktorého cieľom je sprostredkovať vedomosti zábavnou a tvorivou formou pomocou spomínaného denníka.
Zapojení žiaci dostali pracovné zošity, ktoré sú spracované na tému environmentálna výchova. V pracovnom zošite sa okrem odborného textu, ktorý je v súlade s učebnými osnovami, nachádza aj množstvo úloh interaktívneho charakteru, pri ktorých žiaci a študenti využívajú ako pomôcku denník SME. Denník SME - v rovnakom počte ako počet pracovných zošitov - sme tiež obdržali zdarma. A tak si budú mať naši žiaci možnosť zaujímavou formou prehĺbiť vedomosti z oblasti ochrany životného prostredia.

Autor: M. Marmanová

Autor : Administrator, čítané 2076x