Domov

    EXPERT GENIALITY 2017


V posledný novembrový deň sa vybraní šiestaci a deviataci stretli v malej počítačovej miestnosti, aby si vyskúšali a porovnali svoje vedomosti z predmetov, ktoré ich najviac bavia.Po úvodných organizačných pokynoch si každý prevzal svoju brožúrku s ponukou piatich tém na testovanie a rozhodol sa, ktorým témam sa bude venovať. Potom už deti sústredene pracovali, aby stihli vypracovať čo najviac otázok. Výsledky budeme vedieť po novom roku.

A čo o súťaži hovoria samotní súťažiaci?

Expert geniality prebiehal hlavne cez matiku a chémiu. Ja som si povinne na príkaz pani učiteľky Chytrej vybral angličtinu. Ja sám som si vybral dejepis, ale bohužiaľ, bolo k tomu aj umenie. Test z angličtiny nebol ťažký a dejepis už vôbec nie. (Oliver, 9.A)

Bola som tíško napätá, kedy to začne a aj som sa trošku bála. Ale bolo to celkom jednoduché a už sa teším na vyhodnotenie a dúfam, že budem mať výborné výsledky. (Ninka, 6.A)

Keď sme prišli do miestnosti, kde sa malo súťažiť, posadali sme si do lavíc každý sám. Potom sme dostali náš kód, odpoveďový hárok a otázky. Vybrali sme si dve témy, z ktorých sme písali test. Celé to prebiehalo veľmi zaujímavo, lebo sme tam mali aj otázky, ktoré sme sa neučili. Mne sa to páčilo. (Lenka, 6.A)

Bolo to dobré. Niektoré úlohy boli ťažké, iné ľahké. Niektoré úlohy som tipovala, lebo sme sa to ešte neučili. Určite by som to odporučila aj ďalším, pretože som si vyskúšala svoje vedomosti. Mne osobne sa to páčilo. (Natálka, 6.A)

Experta geniality som riešila prvýkrát. Bola to zábava. Niektoré otázky boli ľahšie, pri iných som rozmýšľala viac. Podľa mňa by si to mal každý vyskúšať aspoň raz. Ja určite pôjdem aj na budúci rok. (Izabella, 6.A)

Autor: I. Chytrá

Autor : Administrator, čítané 3594x
Utorok, 5. decembra 2017
<November>
PUSŠPSN
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 1314 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30


AKTUALITY


> Lampiónový sprievod
 

> Šach
 

> U hasičov
 

> Kultúrne pásmo
 

> Milión detí...
 

> V kláštore
 

> Deň knižníc
 

> Študuj dopravu
 

> Občianske združenie
 

> Na Úrade vlády
 

> 2. A v múzeu
 
Navigácia


Domov
Hľadať
Výpis článkov


Linky
Login

Login:
Heslo:© 2006 ZŠ Na bielenisku v Pezinku, Všetky práva vyhradené.
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL