Domov

    Jesenné športové popoludnie v ŠKD


Druhá novembrová streda sa v našom ŠKD niesla v duchu pohybu, športu a tanca... mali sme, totiž, Jesenné športové popoludnie!Bolo nabité zábavou a skvelými aktivitami. Aj počasie nám prialo a otužovanie na chladnom novembrovom vzduchu, nám spríjemňovalo bezvetrie a slniečko, ktoré nás šteklilo svojimi lúčmi na lícach. ☺ Na školskom dvore sa deti pod vedením svojich p. vychovávateliek premenili na malých športovcov a vyskúšali si rôzne športové disciplíny. Súťažili v skokoch na jednej nohe, v skokoch vo vreci, ale aj vo floorbale (slalom), futbale (kop na bránu), basketbale (hod na kôš), či zdolaní prekážkovej dráhy. Najväčšiemu záujmu sa však, tešila lukostrelba, ktorú nám zabezpečil ostrieľaný a skúsený lukostrelec p. vychovávateľ Denis Pátek. Za čo, mu patrí, veľké ďakujeme.
Na záver popoludnia, keď sa malí športovci vyšantili do sýtosti, sme sa rozlúčili spoločným tancom na terase. Odmenou, ktorú si deti z tohto dňa odniesli za svoju šikovnosť a snahu bola nie len drobná sladkosť, ale aj dobrý pocit, radosť a pekné zážitky.
A aby sme nezabudli, toto podujatie sa podarilo aj vďaka žiakom z 5. C a z 8.B, ktorí nám pomohli s jej realizáciou. Velikánske ďakujeme patrí: Emke Suranovej, Emke Krasňanskej, Jankovi a Maťkovi Benčúrikovcom, Maťkovi Kolimárovi, Melanke Kacerle, Maťkovi Džurnému zo 4. C a Tamarke Sadloňovej, Lucke Michalcovej a Miške Kankovej z 8.B.

Autor: Andrea Šándorová

Autor : Administrator, čítané 13228x
Streda, 28. novembra 2018
<Máj>
PUSŠPSN
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 2324 25 26
27 28 29 30 31


AKTUALITY


> ŠVP 1
 

> Allianz
 

> Envirokurz
 

> Únia žien
 

> TOP 16
 

> Prednáška z prokuratúry
 

> Fotogaléria
 

> Okresné kolo vo vybíjanej
 

> Rýchla vybíjaná
 
Navigácia


Domov
Hľadať
Výpis článkov


Linky
Login

Login:
Heslo:© 2006 ZŠ Na bielenisku v Pezinku, Všetky práva vyhradené.
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL