Výchovný a kariérový poradca

KARIÉROVÝ PORADCA - Mgr. Ivanka Chytrá

VÝCHOVNÝ PORADCA

Mgr. Jana Dupľáková

• Výchovný poradca plní úlohy školského poradenstva v otázkach výchovy, vzdelávania a v oblasti prevencie problémového a delikventného vývinu detí, spolupracuje so školským psychológom, špeciálnym pedagógom, sociálnou pedagogičkou.
  • Konzultácie poskytuje žiakom, ich zákonným zástupcom a učiteľom.
  • Zvláštnu pozornosť venuje podozreniu z užívania drog a iných omamných látok, podozreniu zo zanedbávania, fyzického a psychického týrania žiakov.
  • Sprostredkuje prepojenie školy s odbornými zariadeniami, ktoré sa zaoberajú starostlivosťou o deti.

Konzultačné hodiny: štvrtok: 8.00 – 9.30
štvrtok: 14.00 – 15.00

Na konzultácie je potrebné nahlásiť sa vopred: j.duplakova(zav)gmail.com

KARIÉROVÝ PORADCA

Mgr. Ivanka Chytrá

• Kariérový poradca vykonáva poradenstvo pri riešení osobných, vzdelávacích, profesionálnych a sociálnych potrieb žiakov a kariérové poradenstvo.
  • Organizuje besedy, exkurzie pre žiakov končiacich ročníkov, pomáha ich usmerňovať v profesionálnej orientácii.
  • Poskytuje individuálnu, poradenskú a konzultačnú činnosť pre žiakov a rodičov v oblasti profesionálnej orientácie.
  • Spolupracuje s triednymi učiteľmi.

Konzultačné hodiny: pondelok – piatok: 7:15 – 7:45 hod.
pondelok – piatok: po 13:30 hod.

Na konzultácie je potrebné nahlásiť sa vopred: chytra(zav)centrum.sk (prípadne cez IŽK)

<Máj>

> LPČ