Zbierka Deti deťom

Drogerie Market Charitatívne aktivity v roku 2023 sme zakončili zbierkou sladkostí pre klientov Reedukačného centra vo Veľkých Levároch. Chalani sa tak dostali k sladkostiam, ktoré im Mikuláš nepriniesol. Oni vedia prečo. Naše (vaše) deti sa podelili so svojimi nádielkami. A nielen to.

Oslovili sme spoločnosť DM drogerie markt so žiadosťou o sponzorstvo pre reedukačné zariadenie. Podarilo sa nám vybaviť 40 hygienicko-kozmetických balíčkov. Stihli sme to zaviezť na Záhorie ešte pred Vianocami.

Veríme, že chalani sa potešili. Prijali sme pozvanie od vedenia zariadenia na návštevu aj s našimi žiakmi. Tak už len tá dilema – či tam žiakov vybrať za trest alebo za odmenu. :-) Ďakujeme spoločnosti DM drogerie markt, pobočke v Pezinku, za ústretovosť a podporu našich charitatívnych aktivít.

Ďakujeme rodičom, žiakom, učiteľom a zamestnancom školy za celoročnú angažovanosť pri rôznych užitočných a pomáhajúcich akciách.

DM kozmetika 1DM kozmetika 2
DM kozmetika 3Sladkosti zbierka