Dobré správy pribúdajú... (nadácia TESCO - hlasovanie)

Aj tento rok sa nám podarilo postúpiť do hlasovacej fázy grantového projektu Nadácie TESCO. Od pondelka 14.6. 2021 môžete zahlasovať v pezinskom Hypermarkete TESCO za náš projekt (žetón dostanete pri nákupe).

Vieme o nich. Možno aj Vy. Nocľaháreň v Pezinku už niekoľko rokov poskytuje útočisko pre ľudí v núdzi. Prenocovanie pre tých, ktorí nemajú na výber. Boli sme tam so žiakmi našej školy a mali sme plné ruky. A pôjdeme zas. Chceme pomáhať nielen materiálnymi zbierkami, ale aj spoločnými aktivitami. Empatia, dobrovoľníctvo, finančná gramotnosť a sociálna politika sú témy pre nás všetkých, žiakov aj dospelých.

"Chudoba cti netratí."

Podporte naše aktivity, ktorými nielen pomáhame, ale aj vedieme deti, aby boli vnímavé a citlivé k slabším, sociálne a zdravotne znevýhodneným ľuďom.

Nadácia TESCO hlasovanie