Školské rádio BODKA

Rádio BODKA je náš školský mediálny klub žiakov. V školskom roku 2022/2023 vedenie krúžku prevzala pani učiteľka Mgr. Linda Čintalová. V rádiu vám pravidelne prinášame náš pohľad na aktuálne témy, školské spravodajstvo, informácie zo školského parlamentu a mnoho iného previazaného s obľúbenými piesňami. Do jednotlivých relácií vnášame väčšie či menšie inovácie a do každej vložíme aj kus nášho srdiečka. O technické spracovanie sa stará Mgr. Peter Ľupták. Uvítame akékoľvek návrhy na zlepšenie rovnako ako aj chuť zapojiť sa do nášho tímu.

Vysielanie Rádia BODKA - Deň Zeme

Ahojte, milí poslucháči,

v tomto vysielaní Rádia BODKA sa dozviete niečo o Dni Zeme a jeho pôvode a tiež si niečo povieme o Sviatku práce a Sviatku dňa víťazstva nad fašizmom. Nebudú chýbať ani informácie o uplynulých udalostiach a tiež zábava a vtipy.

Prajeme príjemné počúvanie.