Letná prázdninová činnosť ŠKD - prihlasovanie UKONČENÉ

Vážení rodičia!

Školský klub detí v spolupráci s vedením školy pripravuje aj v tomto školskom roku pre žiakov 1.stupňa našej školy letnú prázdninovú činnosť (LPČ), a to v dvoch termínoch.

1. termín: 4.- 8. júl 20222. termín: 11.-15. júl 2022

Letná prázdninová činnosť ŠKD

Pripravené sú dni plné atraktívnych hier, výletov, súťaží, kvízov a športu. Pre deti bude v škole zabezpečený obed a pitný režim.

Dieťa môžete prihlásiť vyplnením prihláškys na stránke školy www.zsnabielenisku.sk, a to buď na 1.termín alebo na 2.termín alebo na oba termíny. Prihlášky je nutné vyplniť do 15.júna 2022.

Denný tábor bude prebiehať v čase od 7:00 (nástup detí najneskôr do 8:00 hod.) do 16:00 hod.

Platba: 1.termín 40,- EUR, 2.termín 43 EUR. V poplatku sú zahrnuté výdavky na materiál na tvorenie, strava (dovoz jedla z reštaurácie Jagerka). Poplatok je nutné uhradiť vedúcej vychovávateľke J. Krajčovičovej do 20. júna 2022 (cena nezahŕňa poplatky na dopravu, vstupné a vreckové). Ak nebude poplatok uhradený včas, dieťa bude vylúčené z LPČ ŠKD. Prihlásenie detí je záväzné, akceptujeme odhlásenie dieťaťa len na základe lekárskeho potvrdenia z dôvodu choroby.

Upozornenie:
Počet prihlásených detí je limitovaný - max. 40 detí/týždeň. Deti z iných škôl na letnú činnosť neprijímame.

Prílohy:

• Prihláška na Letnú prázdninovú činnosť - prihlasovanie UKONČENÉ