Letná prázdninová činnosť ŠKD - prihlasovanie UKONČENÉ

Vážení rodičia!

Školský klub detí v spolupráci s vedením školy pripravuje aj v tomto školskom roku pre žiakov 1.stupňa našej školy letnú prázdninovú činnosť (LPČ), a to v dvoch termínoch.

1.termín: 6.- 9. júl 20212.termín: 12.-16. júl 2021

Letná prázdninová činnosť ŠKD

Pripravené sú dni plné atraktívnych hier, výletov, súťaží, kvízov a športu. Pre deti bude v škole zabezpečený obed a pitný režim.

Dieťa môžete prihlásiť vyplnením prihlášky na stránke školy www.zsnabielenisku.sk, a to buď na 1.termín alebo na 2.termín alebo na oba termíny. Prihlášky je nutné vyplniť do 8.júna 2021 18.júna 2021.

Denný tábor bude prebiehať v čase od 7:00 (nástup detí najneskôr do 8:00 hod.) do 16:00 hod.

Platba: 1.termín 20,- EUR, 2.termín 23 EUR. V poplatku sú zahrnuté výdavky na materiál na tvorenie, strava aj paušálny poplatok 7 eur na režijné náklady za stravu na dieťa podľa VZN Mesta Pezinok č.12/2020 s účinnosťou od 1.1.2021. Paušálny poplatok (7eur) sa uhrádza za dieťa na mesiac JEDNORAZOVO t.j. ak dieťa prihlásite na oba termíny, výška poplatku za LPČ bude spolu 36 eur. Poplatok je nutné uhradiť vedúcej vychovávateľke J. Krajčovičovej do 22. júna 2021 (cena nezahŕňa poplatky na dopravu a vstupné). Ak nebude poplatok uhradený včas, dieťa bude vylúčené z LPČ ŠKD. Prihlásenie detí je záväzné, akceptujeme odhlásenie dieťaťa len na základe lekárskeho potvrdenia z dôvodu choroby alebo potvrdenia, že dieťa je v karanténe. Zo ŠJ si rodič dieťa odhlasuje sám.

Upozornenie: Počet prihlásených detí je limitovaný - max. 50 detí/týždeň. Deti z iných škôl na letnú činnosť neprijímame.

Prílohy:

• Prihláška na Letnú prázdninovú činnosť - prihlasovanie UKONČENÉ