Žiak našej školy v Sieni slávy

Všetkovedko Aj v tomto školskom roku sa žiaci prvého stupňa zapojili do súťaže Všetkovedko, ktorú organizuje TALENTÍDA.

Celkom 64 malých múdrych hlavičiek zasadlo za stoly v jedálni ešte v novembri a usilovne riešili zaujímavé úlohy, ktoré dôkladne preverili vedomosti z rôznych predmetov.Po odoslaní odpovedníkov všetci netrpezlivo čakali na výsledky. A tie veru poriadne prekvapili!

Nielenže máme na škole 12 žiakov s titulom Všetkovedko a 52 žiakov s titulom Všetkovedkov učeň, ale je tu aj žiak, ktorý sa dostal do Siene slávy. Týmto žiakom je Tomáško Vittek z 2.A triedy, ktorému srdečne blahoželáme k veľkému úspechu.

Rovnako blahoželáme všetkým účastníkom tohto ročníka súťaže Všetkovedko. Dúfame, že sa stretneme aj v budúcom školskom roku.

DO VŠETKOVEDKOVANIA, PRIATELIA!