Organizácia vyučovania od 3.5.2021

Na základe odporúčaní a rozhodnutia MŠVVaŠ SR a ÚVZ SR organizujeme vyučovanie nasledovne:

1. - 4. ročník

• ranná činnosť ŠKD nebude v prevádzke
  • nástup žiakov v čase od 7,00 do 7,55 hod. priamo do tried
  • obed sa vydáva v čase od 11,40 do 14,00 hod. podľa rozpisu
  • činnosť ŠKD je do 16,00 hod.
  • žiaci sú povinní nosiť rúško všade vo vnútorných priestoroch školy, vrátane svojej triedy

Zákonný zástupca je povinný vyplniť vyhlásenie o bezinfekčnosti cez edupage najlepšie do nedele, prípadne priniesť vypísané tlačivo do školy.

Pondelok - piatok v čase od 7,00 hod.

• 2.A, 2.B vstupujú do školy hlavným vchodom v prístavbe
  • ostatné triedy 1.stupňa hlavným vchodom

5. - 7. ročník

• v týždni od 3. 5. do 7. 5. 2021 budú mať žiaci upravený rozvrh (viac informácií im poskytnú triedne učiteľky)
  • obed sa vydáva do 14,00 hod. podľa rozpisu

Pondelok - piatok v čase 7,45 - 8,00 hod.

• žiaci 5., 6. ročníka vstupujú do školy vchodom v átriu (pri andulkách)
  • žiaci 7. ročníka vstupujú do školy vchodom v átriu (pri 7.C)

8. - 9. ročník

• žiaci sa učia podľa pôvodného rozvrhu (okrem piatku, kedy nebudú mať 6. hodinu)
  • žiaci 9. ročníka sa v pondelok (3.5.) kvôli prijímacím pohovorom nezúčastnia vyučovania v škole
  • obed sa vydáva do 14,00 hod. podľa rozpisu

Pondelok - piatok v čase 7,45 - 8,00 hod.

• žiaci 8. a 9. ročníka vstupujú vchodom v átriu (pri 7.C)

Opatrenia školy kvôli prevencii nákazy COVID-19

• vstup do školy bez sprievodu rodičov
  • vstup do školy rúško žiaci 1. stupňa aj žiaci 2. stupňa