Projekt - Sadím, sadíš, sadíme

Tesco Sadím, sadíš, sadíme je názov projektu našej školy, ktorý nadácia TESCO posunula medzi tri projekty, ktoré môžete podporiť svojím hlasom. Pri nákupe v Hypermarkete TESCO dostanete (alebo si vyžiadajte) hlasovací žetón. Hlasovacie zariadenie bude umiestnené na viditeľnom mieste v termíne od 17.1. 2022 do 13.2.2022.

Cieľom projektu je zasadiť v areáli školy stromy, ktoré budú počas horúceho leta poskytovať príjemný tieň. V zime sa stromy stanú útočiskom pre vtáčiky, ktoré si niečo do zobáčika a hladného bruška nájdu v kŕmidlách. A myslíme aj na iných. Kríky prinášajúce drobné ovocie (ríbezle, egreše) alebo voňavé bylinky zasadíme v areáli  zariadení poskytujúcich sociálne služby pre našich spoluobčanov.

Pribudne zeleň, ktorej stále nie je dosť. Naši žiaci sa naučia sadiť rastliny a starať sa o ne a klienti zariadení poskytujúcich sociálne služby si pochutnajú na čerstvom ovocí.

Ďakujeme za Vašu podporu pri realizácii našich smelých plánov.